Producent i dystrybutor
części zamiennych oraz opon do ciągników i maszyn rolniczych.

Aktualności

26 listopada 2018

W firmie przeprowadzony został kolejny audit recertyfikujący System Zarządzania Jakością zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015, który zakończył się wynikiem pozytywnym. Audit recertyfikujący został przeprowadzony przez jednostkę TUV Thuringen. System Zarządzania Jakością jest corocznie nadzorowany zgodnie z procedurą TIC - TUV International Certification.

15 kwietnia 2016

W 2016 roku firma Korurs obchodzi 25 lecie swojej działalności. Z tej okazji spółka zorganizowała spotkanie jubileuszowe, w którym uczestniczyło ponad 150 osób z firm współpracujących z Korurs Sp. z o.o.  -  zarówno z kraju jak i z zagranicy.

24 listopada 2015

W firmie odbył się kolejny audit recertyfikujący System Zarządzania Jakością zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009 zakończony wynikiem pozytywnym. Certyfikacja została przeprowadzona przez jednostkę TUV Thuringen i jest systematycznie nadzorowana zgodnie z procedurą TIC - TUV International Certification.

14 października 2014

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi asortymentu wyrobów produkowanych przez Korurs Sp. z o.o., informujemy, że przygotowany został aktualny katalog części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych produkcji Korurs Sp. z o.o. Katalog dostępny jest w wersji elektronicznej online oraz w wersji książkowej, którą można uzyskać w Dziale Hadlu 22-478-33-51.

5 sierpnia 2014

Informujemy, że wprowadziliśmy do oferty i stałej sprzedaży opony rolnicze i przemysłowe serbskiej firmy Trayal. Szczegółowy asortyment oraz przeznaczenie opon znajduje się w zakładce Oferta handlowa oraz pod tym linkiem "Oferta Trayal"

23 stycznia 2014

Z wielkim smutkiem i głębokim żalem informujemy, że po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Wiesław Korycki.

24 grudnia 2013

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów i pomyślności w Nowym Roku 2014 życzą Zarząd i Pracownicy Korurs Sp. z o.o.

10 grudnia 2013

Zgodnie z corocznym zwyczajem  w grudniu br. odbyło się spotkanie z głównymi partnerami handlowymi Korurs Sp. z o.o.

1 marca 2013

Korurs Sp. z o.o. poszerza zakres działalności i wprowada do oferty handlowej opony rolnicze i przemysłowe marki Mitas, Cultor i Trayal.

14 grudnia 2012

Zgodnie z  tradycją jak co roku w grudniu Korurs Sp. z o.o.  zorganizowała   spotkanie z głównymi kontrahentami  i partnerami handlowymi z kraju i zagranicy.

[1] 2
VISUALTEAM